Volejte +420 604 706 756
získejte kalkulaci zdarma

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Okapy


Vyrábíme kompletní okapový systém z lakovaného hliníku stupnice RAL

Proč si vybrat systém OkapyExpert?

 1. Dlouhá životnost - pracujeme jen s nadčasovými materiály. Hliníku dáváme přednost kvůli jeho dlouhé životnosti, která je až 70 let, a nulovým nárokům na údržbu.

 2. Barvy - Standardně dodáváme okapy v bílé, hnědé,černé, červené a grafitově černé barvě. Na přání zákazníka vyrobíme okap v jakékoli barvě dle stupnice RAL.

 3. Povrchová úprava a bezúdržbovost - okapy dodáváme s hotovou povrchovou úpravou (eloxovaný hliník) a není tedy třeba je natírat.Tloušťka materiálu je 0,7mm.

 4. Montáž - montáž OkapůExpert je rychlá, jednoduchá a nezasahujeme při ní do střešní krytiny. Okap vyrábíme přímo na místě.

 5. Vysoká pevnost - díky unikátnímu systému uchycení vnitřními háky jsou naše okapy velmi odolné vůči deformaci a vydrží i velmi vysokou zátěž sněhu a ledu.

 6. Bezešvá technologie - Délky nad 15 m nepotřebují dilatační spojky, dilatace je řešena v kotlíku.

 7. Cena - za výrobu a montáž zaplatíte srovnatelnou částku jako za ostatní okapové systémy. OkapyExpert mají dlouhou životnost a jsou bezúdržbové, oproti běžným okapům ušetříte peníze.

Porovnejte stav "před" a "po"

Nevýhoda spojovaných okapů Všechny problémy s okapy vyřešeny
Nevýhoda spojovaných okapů. Všechny problémy s okapy vyřešeny.

 

Původní koleno Nové koleno, vyrobené přímo na místě
Původní koleno. Nové koleno, vyrobené přímo na místě.

 

Poškození v důsledku tíhy sněhu, pokus o zpevnění dvěmi háky vedle sebe Deformace žlabu sněhem, v místě kde nejsou háky Demontáž dva roky starých okapů Uzavření podhledu, vytvoření fascie
Poškození střechy a žlabu v důsledku tíhy sněhu, pokus o zpevnění dvěmi háky vedle sebe. Deformace žlabu sněhem, v místě kde nejsou háky. Demontáž  původních okapů. Uzavření podhledu, vytvoření fascie.

Nový spolehlivý okapový systém Expert

Nový spolehlivý okapový systém Expert.

 

Rádi i Vás přesvědčíme, že OkapyExpert jsou díky unikátní technologii převratné řešení. Využijte osvědčenou technologii, která funguje v různých zemích už od 50. let, a kontaktujte nás. Poradenství a kalkulaci získáte zdarma.

Zajímají vás naše další realizované zakázky?  Prohlédněte si je. Přečtěte si také recenze našich spokojených zákazníků.

 

Provádíme i další kvalitní klempířské a pokrývačské práce

 • dodávky kompletních střešních systémů a tesařských konstrukcí
 • oplechování celých střech, komínů a zdí

 • oplechování atypických klempířských konstrukcí
 • výroba a montáž venkovních okenních parapetů do 3,2 m v kuse

 

Nabídka spolupráce pro prodejce, stavební firmy a zručné kutily

Na zakázku dodáváme okapy, okapové systémy a komponenty (příslušenství žlabů, příslušenství svodů vody) včetně instrukcí pro montáž a dopravy na místo. Více o naší nabídce.

 

Dotazy?

Okapy je třeba vybírat opravdu pečlivě. V rozhodování by Vám mohla pomoci i naše poradna. Na naši e-mailovou adresu můžete posílat své dotazy, související s problematikou okapových systémů.

Štítky:
Montáž

Porovnání instalace našeho a běžného okapového systému - Instalace žlabového čílka probíhá zcela jinak, než je zvykem. Vzhledem ke kvalitnímu vstupnímu materiálu a špičkové technologii zpracování, můžeme zákazníkovi kromě životnosti, bezúdržbovosti a snadné instalace celého systému poskytnout nadstandardní servis. Tyto vlastnosti jsou přínosem především pro koncové uživatele, i když kvalitu a odolnost povrchu oceníte také při montáži.

Více

Publikováno 28. 4. 2014 11:58

Materiály

Ke kvalitní střešní krytině neodmyslitelně patří i kvalitní klempířské prvky, zejména bez funkčních okapů se dům neobejde. Okapy lze nakoupit z nejrůznějších materiálů, mezi nejvyužívanější patří okapy měděné, titanzinkové a hliníkové. Velmi oblíbené jsou však okapové systémy z ocelového plechu potaženého vrstvami polyuretanu. Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými materiály?

Více

Publikováno 28. 4. 2014 11:54

Zimní údržba

Kontrola okapových svodů a žlabů před zimou. Rady a zkušenosti s okapy.

Více

Publikováno 28. 4. 2014 11:51